E-Mēbeles Visas Latvijas mēbeles! E-Mēbeles | Visas Latvijas mēbeles!
RU
EN
Mēbeļu komplekti
Mēbeļu vienības
Mēbeļu ražošana
Durvis, kāpnes, grīdas
Interjera priekšmeti
Materiāli
Pakalpojumi
Atrodi labāko savai mājai! Apraksti savas vēlmes un saņem piedāvājumus no 89 veikaliem un ražotājiem!
 
  Vārds E-pasts
Nosūtīt pieteikumu!
 
  Tālrunis Adrese  
 


DINA - interjera dizaina studija


DINA


Izmantojiet interjera dizaina studijas DINA pakalpojumus un iegūsiet mājokli, kurā izdzīvot savu VIENĪGO dzīvi!

Vienu dzīvi sevis izglītošanai,
Vienu- pašrealizācijai,
Vienu- izklaidei,
Vienu- ...
Vienu- ...
Kuru no tām veltīsiet mājokļa labiekārtošanai?

Izmantojiet interjera dizaina studijas DINA pakalpojumus un iegūsiet
mājokli, kurā izdzīvot savu VIENĪGO dzīvi!

Mūsu darbi:

  • Dzīvojamā māja Babītē

Apakšējā stāva interjers veidots kā viena telpa, kurā ietilpst virtuve, ēdamistaba un viesistaba. Telpas krāsojums gaišs ar dažām akcentētām, spilgti dzeltenām sienām. Mēbeles gatavotas pēc individuāla projekta no dabīgās venges, atsevišķas fasādes no  piena stikla.

Īpaša ģimeniska vērtība  ir ovālais 1m x 2m pusdienu galds, ko vajadzības gadījumā, kad mājās salasās visa ģimene, var transformēt uz 3m. Galdam ir speciāli modelētas kājas.

Atpūtas zona beidzas pie ziemas dārza, caur kuru var iziet pagalmā.
Veiksmīgi ir atrisināta niša, kurā glabājas ne sezonas drēbes un saimniecības lietas. Gan spogulis, gan stikla fasāde ir iekārtas un pārbīdāmas atverot ieeju nišā. Visas stikla fasādes ir ar liektu malu, pieskaņotas ovālam galdam.
Virtuve gaiša, neuzkrītoša un funkcionāli atbilstoša saimnieces vēlmēm, aprīkota ar BLUM furnitūru.


  • Sarkanais interjers

Viss šajā kompozīcijā ir īpašs. Ar ozolu finierētas mēbeles, kuru stikla virsmas izgaismotas ar LUMY-LITE gaismām. Grīdas un galda lampas kas reizē ir arī vāzes. Ērti dabīgās aitas ādas krēsli spilgti sarkanā krāsā un brīnišķīga sarkana keramika. Spilgti sarkanie akcenti tiek līdzsvaroti ar dabīgā ozola toni un pelēkā stikla virsmām. Stikla fasāde bufetei bīdāma un stikls ir bez rāmja, kas ļauj veidot neparastāku stikla formu.


  • Bibliotēka

Telpa gaiši zaļā tonī ar dabīgā ozola parketu un zaļām MURĀNO stikla griestu un sienas lampām. Dabīgā ozola finierējuma grāmatu plaukti ar uzsvērtām vertikālām daļām no sarkani beicēta ozola. Atsevišķas mēbeļu daļas sabiezinātas un fasādēm uzlikti īpaši, šauri ekskluzīvi rokturi. Mīkstās mēbeles sarkanas , pieskaņotas ozola beicei.


  • Māja Mārupē

Mājai neparasts un interesants plānojums. 70m2 halle ir visas divstāvu mājas augstumā .Skats no 2. stāva parāda, ka mājas interjers veidots minimālisma stilā.  No virtuves, kas atrodas pus stāvā arī var iznākt uz halli un balkons ir norobežots ar bāra leti, zem kuras ir audio un tv plaukts uz platformas. Mēbeles izgaismotas ar iegrieztām gaismām.

Interjers veidots tonāli tuvā toņu gamma, atsevišķas plaknes izceļot ar faktūru piemēram, gaišā, grubuļainā akmens faktūra kamīna apdarē pretstatīta tumšai , gludai un spīdīgai bāra letes virsmai.

2. aprīļa “Mājokļa jautājums”
Viens no sarežģītākajiem uzdevumiem, pārdalīt mazu telpu 17m2 divās daļās. Izveidot diviem dažāda vecuma zēniem piemērotas telpas darbam un atpūtai. Telpas sadalīšanai  izmantoti matēti stikla bloki, lai  telpas dziļākajā daļā  ieplūstu dienas gaisma.  Krāsojums gaišs (vēsi dzeltens tonis), griesti un sienas krāsoti vienā tonī, lai neuzsvērtu līnijas, un telpa optiski paplašinātos. Īpaši mazās telpās ir ieteicams sienu krāsojumā izmantot starptoņus, un vēsos toņus, kas arī optiski telpu palielina. Mēbeles veidotas no gaiša lamināta, speciāli pasūtītas jo vēlējos taupītu katru centimetru. Lai iespaids nebūtu vienmuļš, atsevišķas mēbeļu fasādes tumšas, bet no spīdīga, gaismu atstarojoša materiāla kas arī optiski palielina telpu , tāpat vienā telpas daļā pie sienas pielikts panelis ar spoguļiem, bet  otrā foto tapete ar pilsētas skatu, kas arī darbojas kā telpas paplašinātāji. Lai daudzveidotu tik mazu telpu izmantotas daudzas un dažādas gaismas, arī diodes, kas maina noskaņu uzsverot te vienu, te citu telpas daļu.

Māja Ādažos ( pašlaik atrodas tapšanas stadijā)
Interjera veidošanā, sadarbojoties ar mājas īpašniekiem, ir izdevies izveidot drosmīgu un individuālu interjeru. Mājas plānojums ir atvērts, ieejas daļa, virtuve un atpūtas telpa ir savstarpēji savienotas. Uz gaišā sienu krāsojuma fona, izceļas tumšā grīda. Atsevišķas sijas atpūtas telpā arī  beicētas tumšas. Ieejas un virtuves daļas ir paaugstinātas un grīda izlikta ar lašu krāsas flīzēm, kurām pieskaņotas virtuves mēbeļu fasādes. Vieglās ozolkoka trepes arī ir beicētas tumšā tonī , tām vēl ir paredzētas rūdīta stikla margas. Neparastu noskaņu rada arī trepēs un grīdā iestrādātais apgaismojums. Māja pašlaik atrodas tapšanas stadijā un tuvojoties nobeigumam arvien vairāk priecē gan mājas īpašniekus gan DINU.


 
 
 
 
 
 
 
 

DINA

Adrese:Brīvības iela Nr99 Rīga
Tālrunis: (371) 26603926

   atpakaļ  Virtuāla pastaiga pa veikaliem

visi uzņēmumi veikali ražotāji pakalpojumu sniedzēji
logo logo logo logo Darts Mēbeles
parādīt
visus
 
The new BVI Business Companies Act provides full tax exemption
 
to all offshore corporate formations registered there
 
and ensures modern and flexible business environment.
 
BVI offshore sector includes International Business Company,
 
Limited Partnership and Trust, all of them not liable to any taxes.
 
Offshore company incorporation in Seychelles tax haven
 
has many advantages for international investors,
 
including tax exemption, complete confidentiality,
 
political stability and absence of exchange control.
 
Seychelles tax haven is a jurisdiction that actively promotes itself
 
as completely free of taxes which would otherwise be paid
 
in a higher tax jurisdictions.
 
Seychelles offshore legislation provides for complete exemption of taxes
 
for a Seychelles IBC for a period of twenty years from the date of
 
company incorporation, if it complies with certain rules of operation.
majaslapa.lv
| Apskatīt visus veikalus | Kontakti | Reklāma | Par projektu Copyright: e-Mebeles.lv © 2003 — 2008